Warsztaty Fotograficzne Malachite Meadow Rezydecja Miętowe Wzgórza Zakroczym | wesele glamour

1 grudnia 2020

Rezydencja Miętowe Wzgórza

W listopadzie wybrałam się na długo wyczekiwane warsztaty fotograficzne Malachite Meadow.
Kasia i Kuba to duet genialnych fotografów ślubnych z ogromnym doświadczeniem, wewnętrznym ciepłem i pozytywną energią, którą zarażają innych.

Program warsztatów jest bardzo dobrze przygotowany. Teoria przeplatała się z praktyką i nie było tematów tabu. Całą zdobytą wiedzę teoretyczną, od razu mogliśmy ćwiczyć na przepięknych dekoracjach, czy pracując z prawdziwą parą ślubną. Sesja stylizowana odbyła się w Rezydencji Miętowe Wzgórza i Dolinie Złotopolskiej. Kasia i Kuba bacznie obserwowali sposób naszej pracy, dawali dużo wskazówek i pilnowali, żeby każdy miał swobodę pracy. Bardzo rzeczową prezentację na temat współpracy operatora i fotografa przygotował Michał Sikora. Jeśli jesteś operatorem i czytasz ten post, to koniecznie sprawdź jego ofertę warsztatową! Michał tworzy niesamowite filmy ślubne i jest autorem naszego filmu z warsztatów.

Odwiedził nas przedstawiciel nPhoto, Piotr Krupiński i opowiedział o przepięknych fotoksiążkach i innych fotoproduktach. Mogliśmy poznać nowości, podotykać nowe, aksamitne wykończenia opraw i podpytać o wszystkie szczegóły druku.

Na koniec warsztatów odbył się przegląd portfolio, zdjęć zrobionych na warsztatach i podsumowanie. Muszę popracować nad formą publikacji zdjęć i ich systematycznością. Długo nie miałam czasu zająć się strona internetowa oraz social mediami, za co też dostałam kubeł zimnej wody na głowę. Pod względem fotograficznym, całość mojej pracy została pozytywnie oceniona i do tego byłam jedną z osób wyróżnionych przez parę, co sprawiło, że dostałam trochę więcej pewności siebie.
Powstanie marki Zaiskrzyło  jest pierwszą po warsztatową zmianą, a następną jest właśnie ta strona internetowa i pierwszy wpis. Materiału mam sporo, bo przez parę lat regularnie fotografowałam wesela i powoli będę Wam wszystko prezentować.

Na warsztatach poznałam też grupę wspaniałych, utalentowanych ludzi, z którymi mam nadzieje spotkać się jeszcze nie raz! 
Specjalne podziękowania dla wszystkich współautorów:
Wspaniała i cierpliwa para Sylwia i Bartek
Nasza baza wykładów/noclegowa Dolina Złotopolska
Sesja odbyła się w przepięknej Rezydencji Miętowe Wzgórza.
Dekoracje przygotował zespół LadaMoment dekoracje
Mua Margo Make Up & Hair
Suknia ślubna Enzoani

Backstage Michał Sikora
Zdjęcie grupowe pan pomocnik, edit Malachite Meadow

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT