Cześć! Tutaj Patrycja i Przemek!

Jesteśmy małżeństwem fotografów i tworzymy ZAISKRZYŁO!

Hej! Nazywam się Patrycja Skwarczyńska i jestem fotografką z Bydgoszczy. Tutaj się urodziłam i nadal mieszkam. Tworzę naturalne, ciepłe zdjęcia pełne gestów i uczuć. W fotografii głównie fascynuje mnie człowiek, jego historia i emocje. Dlatego tak się cieszę, że wpuszczacie mnie z aparatem w swoje życie :)

Jestem totalną romantyczką. Kocham kwiaty, ciepłe letnie wieczory, dobrą herbatę, zapach świec. Podobno potrafię zarażać ludzi uśmiechem i wewnętrznym spokojem. Dbam o to, aby każdy czuł się swobodnie przed moim obiektywem.

Obecnie razem z moim partnerem Przemkiem szykujemy nasz wymarzony ślub! To właśnie on jest moją wielką miłością, inspiracją i wsparciem. Do tego ma super zajawkę na latanie dronami.

Byłam bardzo kreatywnym dzieckiem, ale dopiero na etapie szkoły średniej stwierdziłam, że wybiorę taką o profilu artystycznym - fotograficznym i od 2012 roku nie odkładam aparatu. Fotografia stała się nie tylko moim zawodem, pasją, ale też pomogła mi w wielu trudnych chwilach w życiu. Wypływa prosto z mojego serca, daje mi poczucie wolności. Przez lata pracy poznałam fascynujących ludzi, uczestniczyłam w wyjątkowych wydarzeniach, tworzyłam historie, które zostaną z Wami na zawsze.

Moim małym fotograficznym marzeniem jest zrobienie sesji zdjęciowej na Islandii.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

© Copyright 2022 Skwarczyńska Fotografia i Grafika - Zaiskrzyło

Bydgoszcz | Toruń | Warszawa | Gdańsk | Łódź