Czas na industrialne wesele – Cukrownia Żnin La Vinci x Lekko slow designer

12 sierpnia 2022

Czas na industrialne wesele – Cukrownia Żnin

Za mną kolejna wspaniała realizacja fotograficzna w tym sezonie! Dziękuję za udaną współpracę Annie Kołaczek La Vinci oraz Agacie Niciejewskiej Lekko slow designer, to była czysta przyjemność. Jeśli myślicie o ślubie w miejscu, w którym historia spotyka się z nowoczesnym designem, to wnętrza Cukrowni Żnin na pewno Was zaskoczą. Sprawdźcie sami, co można tam wyczarować!

Dlaczego warto? 

Niezwykłe otoczenie nieopodal jeziora, dogodna lokalizacja, komfortowe warunki noclegowe oraz niepowtarzalny klimat. To tylko niektóre argumenty skłaniające Narzeczonych do organizacji przyjęcia właśnie w tym miejscu. Nie ulega wątpliwości, że aktualnie jest to bardzo popularne miejsce na wesele w województwie kujawsko-pomorskim. Przyjęcia w Cukrowni Żnin to zawsze niecodzienna uroczystość.

Najlepszy weselny duet

Jak zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak dekoracjami i oświetleniem można odmienić wystrój wnętrza, które na pierwszy rzut oka jest chłodne i mało zachęcające do organizacji tak ważnej uroczystości. W tym przypadku naturalne kolory, bukiety ze świeżych kwiatów, okrągłe stoły, drewniane krzesła i girlandy świetlne sprawiły, że surowe, betonowe pomieszczenie stało się wprost magiczne. Odnowione, postprodukcyjne sale są idealne do tego, aby zorganizować w nich alternatywne wesele, które na długo zapadnie w pamięci zaproszonych gości.

Less is more

Aby stworzyć niepowtarzalny klimat na sali weselnej wcale nie trzeba wielu okazałych dodatków. Tym razem na stołach dla gości zagościły jedynie wysokie wazony wypełnione zielono-białymi bukietami oraz kilka świec. Delikatne winietki i drobne prezenty dla bliskich dodały otoczeniu subtelności i intymności. Elementem wyróżniającym były na pewno przeźroczyste talerze ze złotym wykończeniem.

Stół Pary Młodej został udekorowany zieloną girlandą, z której swobodnie zwisały żarówki. Na stole znalazły się także przepiękne bukiety oraz białe świece. W tak przygotowanym wnętrzu gościom weselnym pozostaje tylko świetnie się bawić!


Koordynacja ślubna La Vinci Wedding Planner
Dekoracje i florystyka Lekko slow designer
Lokalizacja Cukrownia Żnin
APP Wypożyczalnia Dekoracji
zrobprzyjecie.pl

Bardzo się cieszę, że nasza realizacja została również opublikowana na stronie na Facebooku Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie!

Cukrownia Żnin wesele
Cukrownia Żnin wesele
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT