niekonwencjonalne śluby, Fotograf ślubny Bydgoszcz, klasyczny ślub, Ślub Glamour

Eleganckie wesele w Hotelu pod Orłem |Fotograf ślubny Bydgoszcz

Patrycja
on Kwi 07, 2020

Eleganckie wesele Hotel pod Orłem

Tego wesela nie mogłam się doczekać! Razem z Darią chodziłam do jednej klasy w szkole średniej, a teraz mogłam sfotografować jej dzień ślubu. Na spotkaniu poznałam przyszłego męża, Pawła i dowiedziałam się, jaki mają plan na ten dzień.
Wybrali salę Malinową w Hotelu pod Orłem w Bydgoszczy, w którym jako dziecko biegałam po korytarzach. Zawsze to miejsce wydawało mi się tajemnicze, ogromne, pełne historii w każdym detalu. Wracając po tylu latach, moje wrażenia się nie zmieniły, tylko już bardziej potrafiłam odnaleźć się w labiryncie korytarzy. Wnętrze jest bardzo klasyczne, jest dużo drewna, czerwieni, wykończone złotymi detalami. Sala została przyozdobiona czerwonymi różami, bo kolorem przewodnim w dodatkach stroju Pary Młodej była właśnie czerwień.
Ceremonia odbyła się na tarasie, takie plenerowe wesele na powietrzu jest świetnym rozwiązaniem szczególnie w ciepłych, słonecznych miesiącach.

Całe wesele, mimo że było bardzo klasyczne i eleganckie, przy akompaniamencie gry na fortepianie, miało też elementy pazura.
Kojarzycie taki zespół Nocny Kochanek? Kawałkiem "Dziewczyna z kebabem" Daria i Paweł otworzyli blok karaoke.
Nie zabrakło też Budki Suflera, Jamala czy Kolorowego wiatru, gdzie wszyscy wczuli się w klimat Pocahontas.
Czy wiesz czemu wilk tak wyje w księżycową noc? - tak tutaj wszyscy dali ogromny popis wokalny.
Było niesamowicie, sama mocno zdarłam sobie gardło.

Świetnym rozwiązaniem w dzień ślubu było też wybranie jednej lokalizacji. Całe przygotowania, ceremonia, zabawa, nocleg, było w Hotelu Pod Orłem, co dało niesamowity komfort parze i weselnikom. Sama tez byłam bardziej spokojna, że wszędzie będę na czas i miałam chwilę na dodatkowe kadry.Fortepian 
DJ Atom Tomasz Harkot
Obrączki Zakład Złotniczy Marek Bełka
suknia Lilian West
garnitur Malibu
buty Pani Młodej Kotyl
buty Pana Młodego Faber

error: Kopiowanie zabronione.