Wesele Warszawa, Fotograf ślubny Bydgoszcz, Ślub Glamour, Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Malachite Meadow | Miętowe Wzgórza |fotograf Warszawa

Patrycja
on Kwi 07, 2020

Warsztaty fotogrfii ślubnej Malachite Meadow w Rezydencji Miętowe Wzgórza

W listopadzie 2019 wybrałam się na długo wyczekiwane warsztaty Malachite Meadow. Kasia i Kuba jest to duet genialnych fotografów ślubnych z ogromnym doświadczeniem, wewnętrznym ciepłem i pozytywną energią, którą zarażają innych.

Program warsztatów jest bardzo dobrze przygotowany. Teoria przeplatała się z praktyką i nie było tematów tabu. Całą zdobytą wiedzę, od razu mogliśmy ćwiczyć na przepięknych dekoracjach, czy pracując z prawdziwą parą ślubną. Kasia i Kuba bacznie obserwowali sposób naszej pracy, dawali dużo wskazówek i pilnowali, żeby każdy miał swobodę pracy. Mieliśmy też możliwość spojrzenia na naszą pracę z innej perspektywy. Bardzo rzeczową prezentacje na temat współpracy operatora i fotografa przygotował Michał Sikora. Jeśli jesteś operatorem i czytasz ten post to polecam koniecznie sprawdź jego ofertę warsztatową! Michał tworzy niesamowite filmy ślubne i jest autorem naszego filmu z warsztatów.
Odwiedził nas przedstawiciel nPhoto, Piotr Krupiński i opowiedział o przepięknych fotoksiażkach i innych fotoproduktach. Mogliśmy poznać nowości, podtykać nowe, aksamitne wykończenia opraw i podpytać o wszystkie szczegóły druku.

Na koniec warsztatów odbył się przegląd portfolio, zdjęć zrobionych na warsztatach i podsumowanie. Muszę popracować nad formą publikacji zdjeć i ich systematycznością. Długo nie miałam czasu zająć się strona internetowa social mediami za co też dostałam kubeł zimnej wody na głowę. Pod względem fotograficznym, całość mojej pracy została pozytywnie oceniona i do tego byłam jedna z osób wyróżnionych przez parę, co sprawiło, że dostałam trochę więcej pewności siebie.

Powstanie marki „Zaiskrzyło", jest pierwszą powarsztatową zmianą, a następna jest właśnie ta strona internetowa i pierwszy wpis.
Materiału mam sporo, bo przez pare lat regularnie fotografowałam wesela i powoli będę Wam wszystko prezentować. W pierwszej kolejności postaram się publikować świeże materiały które powstały w zeszłym sezonie i aktualnym jak już się oficjalnie zacznie.

Na warsztatach poznałam też grupę wspaniałych, utalentowanych ludzi, z którymi mam nadzieje spotkać się jeszcze nie raz!

Specjalne podziękowania dla wszystkich współautorów:
The Star - wspaniała i cierpliwa para Sylwia i Bartek
Nasza baza wykładów/noclegowa - Dolina Złotopolska
Sesja odbyła się w przepięknej Rezydencji Miętowe Wzgórza.

Dekoracje przygotował zespół LadaMoment dekoracje
Mua Margo Make Up & Hair
Suknia ślubna Enzoani

Backstage Michał Sikora
Zdjecie grupowe pan pomocnik, edit Malachite Meadow

error: Kopiowanie zabronione.