Galeria, Fotograf ślubny Bydgoszcz, niekonwencjonalne śluby, rustykalne wesele

Rustykalny klimat | wesele w Bożenkowie

Patrycja
on Kwi 09, 2020

Rustykalne wesele w Bożenkowie

Ceremonia Ślubna Agaty i Radka odbyła się w kościele Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Niemczu. Nie raz miałam dodatkową oprawę muzyczną na weselu, ale tutaj to był kosmos. Flety, harfa, całość dopełniona śpiewem chóru. Od samych dźwięków muzyki miałam ciary i łzy pchały mi się do oczu. Wtedy wchodzi Ona, ubrana cała na biało razem z tatą. Agata postawiła na piękną, prostą stylizację, dopełnioną makijażem z delikatnym glow by Kamilla Makeup. W powietrzu czuć było szczęście, miłość, masę emocji i taką wieź. Cała rodzina była zaangażowana w czytania, psalmy, nawet wszyscy znali tekst wszystkich pieśni.

Po tym mocnym i emocjonalnym rozpoczęciu ruszyliśmy w trasę na sale weselną do Bożenkowa. To miejsce za każdym razem kradnie moje serce ze względu na prosty surowy klimat i pełno naturalnego światła, które wpada przez okna. Dekoracje również były utrzymane w jesiennym klimacie pełnym fioletowych wrzosów autorstwa Akwiatki Pracowania Florystyczna.
Cały dzień był dosyć chłodny i wietrzny, ale jak na zamówienie wyszło nam też na 5 min słoneczko, które od razu wykorzystaliśmy na mini sesję!

Młodzi wchodzą na salę i startuje kolejna niespodzianka. Przywitał ich góralski zespół, śpiewający skoczne kawałki. Oboje kochają góry, więc ten prezent był niezwykle ważny. Później całą imprezę pod strzechą rozkręciło Art and Show w składzie jednego w swoim rodzaju Michała Urbaniaka za konsoletą i Marcina Pesosa Stachowiaka na saksofonie. Mimo że na zewnątrz było zimno, to na parkiecie był totalny ogień.

Film Ewa Skonieczna i Patryk Chenc

error: Kopiowanie zabronione.